Kopírování článků je povoleno - Копирование статей разрешено - Copying of articles is permitted - Kopieren von Artikeln ist erlaubt

Jste podpantoflák? Podle čeho to poznáte?

18. září 2016 v 9:52 | Rita Jaroszová |  Zkouška dovednosti
Každý muž má v životě období, ve kterém si naplno užívá všech výhod "single" života. Být svobodný, k nikomu nepatřit, chodit si všude, kam jen chcete, vrátit se kdykoliv domů a starat se jen o sebe a své potřeby. Zní to skvěle, ale věřte nám, že věčným samotářem být nechcete.

Jste podpantoflák? Podle čeho to poznáte?

Jednoho dne vás svoboda stejně omrzí a vy zatoužíte po někom, ke komu se budete rádi vracet a s kým budete sdílet všechny aspekty vašeho života.Dejte si ale pozor, aby se z vás nestal podpantoflák. Pánem domácnosti nemusí být jen jeden z vás. Nenechte svou drahou polovičku, aby řídila váš život. Musíte se navzájem respektovat.
Rozhodně byste neměl říkat a dělat věci, které po vás chce vaše partnerka.

Podpantoflák - charakteristika

Většinu podpantofláků snadno poznáte a to již v raném věku. Tento typ mužů poslouchá ženy na slovo už od svého dětství. Možná si říkáte, že na tom není nic špatného, když chovají takový respekt k ženám - k mamince, učitelkám a k ostatním ženám ve svém okolí. Ale takoví muži nikdy nic nerozbili, zůstali na místě, na kterém jim maminka přikázala stát a čekat. Když je ovládaly ženy od dětství, proč by v tomto způsobu chování nepokračovali v dospělosti se svými manželkami.

Jejich častou odpovědí, kterou používají v případě omluvy či přitakání k manželčině proslovu, je věta "Ano, miláčku, máš úplnou pravdu". Kromě toho podpantofláci působí dost zakřiknutým dojmem, jsou takoví ušlápnutí a moc se k ničemu nevyjadřují. Když je s nimi jejich partnerka, jejich nejistota vzroste a sebevědomí se částečně či úplně vytrácí. Jestliže se náhodou nějak výrazněji projeví, stejně pořád sleduje partnerku, jak se k tomu vyjádří ona.

Změňte svůj přístup!

  • Neptejte se jí, co si máte obléct. Oblečte se tak, jak chcete vy sám. Může vám občas poradit, ale pokud vám přikazuje, co si máte obléct a nevyslyší ani váš názor, že to či ono by bylo lepší, musíte si prostě pořádně "dupnout". Stůjte si za svými názory.
  • Nenechte svou partnerku, aby odpovídala za vás a ještě k tomu v množném čísle. Když se skvěle bavíte s kamarády a ona se z ničeho nic zvedne s tím, že jste už unavení nebo že máte již něco domluveného, aniž by se vás předem zeptala, nedejte se.
  • Nic by vám neměla zakazovat - ani Facebook, ani vaše hraní na počítači ani žádný z vašich koníčků. Proč byste se něčeho měl vzdát, když u ní zůstane vše při starém?
  • Nenechávejte ji pořád vybírat film, restauraci a ani by neměla neustále určovat váš program na večer. Na dovolené byste se také měli shodnout. Naučte ji, co to vlastně znamená kompromis.

https://www.youtube.com/watch?v=3m8KMjf7FiQ#t=103


https://www.youtube.com/watch?v=7891Rd0yieY
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Zuzka Zuzka | Web | 19. září 2016 v 17:54 | Reagovat

Hele, skvělý, hned to podstrčím manželovi....

2 obtabox obtabox | E-mail | Web | 2. února 2018 v 20:31 | Reagovat

В этом что-то есть. Раньше я думал иначе, спасибо за объяснение.

---
По моему мнению Вы не правы. Я уверен. Давайте обсудим это. Пишите мне в PM, пообщаемся. скачать игру fifa 15 русская версия бесплатно, скачать origin fifa 15 через торрент и <a href=http://15fifa.ru/>сайт фифа на русском языке</a> fifa 15 cracked by glowstorm

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama