Kopírování článků je povoleno - Копирование статей разрешено - Copying of articles is permitted - Kopieren von Artikeln ist erlaubt

Jak správně trénovat - lekce č.9

10. prosince 2016 v 14:37 | SHX153 |  ŠK Zlín-Malenovice, z.s.
Jak výrazně zlepšit svou hru? V naší již 9.lekci si připomeneme důležité rady v tomto výborném videu z Vlčnovského kanálu You Tube, které rozhodně stojí za opakované zhlédnutí.Další skvělá videonovinka od KM Petra Koutného která představuje brutálně tvrdý trénink. Pokud projdeš tímto výcvikem a to snad dokonce 2x jak uvádí autor, budeš na Chesstempo.com v Engame theory zářit jako jasná hvězda!
Dovedu si představit cestu k mistrovství klidně i odzadu přes koncovky!


Znám trochu úplné základy pěšcových, věžových a dámských koncovek. Na Chesstempo.com jsem se s těmito vědomostmi dostal bez problémů mezi prvních 100 v theory. Koncovky nejsou jednoduché, protože najít je třeba vždy tu nejkratší cestu k matu! Dělají těžkosti i velmistrům, proto je zde aktivních v theory jen 737 hráčů.


Tak vypadá prostředí na Chesstempo.com . Získal jsem po zaplacení 4 dolarů zlaté členství a mým učitelem je nyní motor Komodo, který mi vždy rád poradí a ukáže kde jsem zaváhal. Ta stránka je už tak chytrá, že mi vypočítává podle hloubky myšlení a správnosti řešení i mé současné Elo. Musíš řešit třeba i sérii tahů, dokud nejsi zelenej!

Tento standard problém jehož rating je téměř 2000 b. byl vyřešen bez problémů...http://chesstempo.com/chess-problems/156437 Dali mi za něj krásných 3,5 bodu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama